מכון-דרור-לוגו

תפריט

אנחנו כאן כדי
לעשות טוב יותר

לך, למשפחה ולכל החברה הישראלית.

דמויות-דף-אודות

ההצלחות שלנו במספרים

35

שנות ניסיון
בפסיכולוגיה וחינוך

21,967

לקוחות מרוצים
ביקרו במכון דרור

514

ארגונים ומוסדות
קיבלו שירות מהמכון

9

עמותות מקבלות סיוע
מהמכון מדי שנה

5

שפות בהן אנו
מאבחנים ומטפלים

13

מדינות שהגיעו מהן
לאבחון אצלנו

9

עמותות מקבלות סיוע
מהמכון מדי שנה

9

עמותות מקבלות סיוע
מהמכון מדי שנה

הסיפור שלנו

החברה הישראלית תמיד הייתה מורכבת ממגוון רב של אנשים, אך למען האמת, מלבד הבדלים המייחדים אותנו במסורת, במוצא ובמראה החיצוני - ישנם גם קשיים אחרים שנסתרים מן העין והם הקשים ביותר לאיתור.

ילדים המתמודדים עם לקויות למידה, הפרעת קשב וריכוז, הפרעות על רצף הספקטרום האוטיסטי, הפרעות חרדה או הפרעות נפשיות. יש גם ילדים מחוננים ומוכשרים אשר נתקלים בקשיים לימודיים, רגשיים או אישיים.

ילדים, בני נוער ומבוגרים מתמודדים עם בעיות רגשיות, דיכאון, פחדים, בעיות התנהגות, התמכרויות, בעיות חברתיות, הפרעות אכילה, בעיות זיכרון, קשיי התארגנות ומשברים אישיים, זוגיים ומשפחתיים.

כל כך הרבה אתגרים שיש להתמודד עמם כדי שנוכל להקים כאן חברה בריאה, צומחת, מאושרת וטובה יותר.

זה החזון שמחזיק מכון דרור לפסיכולוגיה וחינוך, אשר הוקם ב-2008 על ידי הגברת רותי פרגר-מאור, פסיכולוגית חינוכית מומחית-בכירה, בעלת 35 שנות ניסיון בעבודה עם ילדים, מתבגרים ומבוגרים ומנוהל על ידה גם היום.

המכון בא לתת מענה מקצועי, כולל אוזן קשבת ותמיכה מקיפה למתמודדים עם קשיים לימודיים, פסיכולוגיים, אישיים ורגשיים, זאת באמצעות צוות חם ואוהב המורכב מפסיכולוגים, רופאים, מטפלים ואנשי מקצוע שהתמחו בעבודה בתחומים אלו.

בנוסף, המכון מעניק שירותי ייעוץ, הדרכה וליווי מקצועיים לעשרות ארגונים, מוסדות ועמותות מתחום החינוך והרווחה, רשויות מקומיות וגופים ממשלתיים בישראל.

כיום המכון ממוקם בגבעתיים, בשכונת מגורים פסטורלית ונעימה וזוכה לאווירה שקטה ומשפחתית בזכות כך. המנהלת רותי וצוות המכון דוגלים בשירות בגובה העיניים, בלי להתפשר על מקצועיות ומומחיות בכל ייעוץ, אבחון וטיפול שניתן במכון.

דמות-דף-אודות

מה תוכלו למצוא אצלנו?

מאז 2008, המכון מתמחה בתחומים מגוונים, לימודיים, רגשיים, חברתיים ואישיים. אנו מעניקים ייעוץ, אבחון וטיפול לילדים, בני נוער ומבוגרים בקשת רחבה של קשיים: לקויות למידה, הפרעות קשב וריכוז, מחוננות, הפרעות חרדה ועוד.

המומחיות שלנו

אבחון דידקטי

כתבו עלינו

עיתון לאשה לוגו
כאן 11 לוגו
ערוץ 10 לוגו
זאפ דוקטורס לוגו
ישראל היום לוגו
הורים וילדים לוגו
אקס נט לוגו

ממליצים עלינו

טלי מזרחי
טלי מזרחי
קרא עוד
"מכון מקצועי וצוות אנושי וחם. המלצתי לכמה משפחות וכולן חזרו אלי עם משובים חיוביים, ציינו שהמכון סיפק להן מענה לשאלות והמלצות להמשך טיפול. המשפחות תארו את זה כזכיה ואמרו שהם מודים על ההיכרות עם צוות המכון. שמחה שיש כתובת ומענה למשפחות שלא תמיד יודעות לאן לפנות."

לקריאת כל הביקורות המאומתות בפייסבוק >>
שלום צנעני
שלום צנעני
קרא עוד
"בני עבר אבחון במכון דרור אצל רותי פרגר לאחר המלצה של חברים שסיפרו על היחס החם, המקצועיות והאדיבות של כל צוות המכון, לכן אני ממליץ לכל הורה אשר בנו\בתו מופנים לאבחון על מכון דרור, מקום אדיב, מקצועי ואמין עם יחס חם. הבן שלי שואל כל הזמן מתי נוסעים לרותי גם שנה לאחר האבחון וזה אומר הכל."

לקריאת כל הביקורות המאומתות בגוגל >>

איזה כיף שרציתם להכיר אותנו!

ועכשיו אנחנו מזמינים אתכם לקרוא ולהעמיק בתחומי הידע שמעניינים אתכם!

יש לנו מגוון של מדריכי ידע מקצועיים בנושאים שונים כגון: לקויות למידה, הפרעות קשב וריכוז, בעיות רגשיות והתנהגותיות, הפרעות חרדה ודיכאון ועוד.

העשירו את הידע שלכם בהנאה, אנחנו כאן לכל שאלה.

הגעת עד כאן?
מגיעה לך מתנה מיוחדת מאיתנו!

בהערכה רבה, אנו שמחים להגיש לך באופן חינמי את "מדריך החי"ים הטובים" העדכני לשנת 2024, עם מידע רב ערך ו-18 טיפים מנצחים לשיפור איכות החיים שלך כבר עכשיו. החיוך הבא שלך נמצא במרחק לחיצה.

מתנה-דף-הבית

עוד 2 דקות יישלח אליך למייל "מדריך החי"ים הטובים" כדי שיעלה לך חיוך!