מלווים אותך בדרך
לחיים טובים יותר.

השינוי אפשרי. הבחירה בידיים שלך.

דמויות-דף-אודות

המספרים שלנו

35

שנות ניסיון
בפסיכולוגיה וחינוך

21,967

לקוחות מרוצים
ביקרו במכון דרור

514

ארגונים ומוסדות
קיבלו שירות מהמכון

9

עמותות מקבלות סיוע
מהמכון מדי שנה

5

שפות בהן אנו
מאבחנים ומטפלים

13

מדינות שהגיעו מהן
לאבחון אצלנו

9

עמותות מקבלות סיוע
מהמכון מדי שנה

9

עמותות מקבלות סיוע
מהמכון מדי שנה

הסיפור שלנו

מכון דרור לפסיכולוגיה וחינוך מתמחה באבחון וטיפול בילדים, בני נוער ומבוגרים המתמודדים עם לקויות למידה, הפרעת קשב וריכוז, הפרעות על רצף הספקטרום האוטיסטי, הפרעות חרדה או הפרעות נפשיות וכן בעבודה עם ילדים מחוננים ומוכשרים.

הצוות המקצועי של המכון גאה לסייע מדי שנה למאות מאובחנים ומטופלים להתגבר על בעיות רגשיות, דיכאון, הפרעות מצב רוח, פוביות ספציפיות, פחדים, בעיות התנהגות, התמכרויות, בעיות חברתיות, הפרעות אכילה, בעיות זיכרון, קשיי התארגנות ומשברים אישיים, זוגיים או משפחתיים.

בנוסף, אנו מספקים שירותי ייעוץ, הדרכה וליווי מקצועיים לעשרות ארגונים, מוסדות ועמותות מתחום החינוך והרווחה, רשויות מקומיות וגופים ממשלתיים.

המכון הוקם ומנוהל על ידי גב’ רותי פרגר-מאור, פסיכולוגית חינוכית מומחית-בכירה, בעלת 35 שנות ניסיון בעבודה עם ילדים, מתבגרים ומבוגרים.

דמות-דף-אודות

מכון דרור בתקשורת

עיתון לאשה לוגו
כאן 11 לוגו
ערוץ 10 לוגו
זאפ דוקטורס לוגו
ישראל היום לוגו
הורים וילדים לוגו
אקס נט לוגו

מאות המלצות מאומתות

טלי מזרחי
טלי מזרחי
קרא עוד
"מכון מקצועי וצוות אנושי וחם. המלצתי לכמה משפחות וכולן חזרו אלי עם משובים חיוביים, ציינו שהמכון סיפק להן מענה לשאלות והמלצות להמשך טיפול. המשפחות תארו את זה כזכיה ואמרו שהם מודים על ההיכרות עם צוות המכון. שמחה שיש כתובת ומענה למשפחות שלא תמיד יודעות לאן לפנות."

לכל הביקורות המאומתות בפייסבוק >>
שלום צנעני
שלום צנעני
קרא עוד
"בני עבר אבחון במכון דרור אצל רותי פרגר לאחר המלצה של חברים שסיפרו על היחס החם, המקצועיות והאדיבות של כל צוות המכון, לכן אני ממליץ לכל הורה אשר בנו\בתו מופנים לאבחון על מכון דרור, מקום אדיב, מקצועי ואמין עם יחס חם. הבן שלי שואל כל הזמן מתי נוסעים לרותי גם שנה לאחר האבחון וזה אומר הכל."

לכל הביקורות המאומתות בגוגל >>

הגעת עד כאן?
מגיעה לך מתנה מאיתנו!

המדריך המלא והמעודכן (2021) לחיים טובים יותר, בריאים יותר ומאושרים יותר מוגש לך בהערכה רבה מאיתנו על הדרך שעשית עד כה. השלב הראשון נמצא במרחק לחיצה.

מתנה-דף-הבית