מכון-דרור-לוגו

תפריט

רותי-פרגר-מאור-תמונת-פרופיל

רותי פרגר-מאור

פסיכולוגית חינוכית מומחית-בכירה

בעלת 35 שנות ניסיון ומתמחה בתחומי מחוננות, הפרעות קשב וריכוז ולקויות למידה. מייסדת ומנהלת בפועל של מכון דרור לפסיכולוגיה וחינוך בגבעתיים.

הסיפור שלי

דרך ארוכה עברתי עד להגשמת השליחות שבה אני מאמינה, אבל בכל יום ויום אני מכירה על כך תודה.

נעים מאוד, שמי רותי פרגר-מאור ואת הדרך לשליחות שלי התחלתי עוד כשגרתי בארגנטינה ב-1984, שם סיימתי לימודי תואר שני (M.A.) בפסיכולוגיה מטעם אוניברסיטת בואנוס איירס.

ב-1987 סיימתי את התוכנית התלת-שנתית בפסיכודרמה פסיכואנליטית קבוצתית בארגנטינה ועד שעליתי לישראל, הספקתי לעבוד בבית חולים פסיכיאטרי ממשלתי, באגף החינוך של עיריית בואנוס איירס ואף התמקצעתי בעבודה עם בני נוער במכון פרטי.

משנת 1990 שליחותי משכה אותי לישראל, כאן התמחיתי בפסיכולוגיה חינוכית ועבדתי במגוון רחב של מקומות:

הדרכתי הורים וליוויתי אותם במסע המרגש בהתפתחות ילדיהם

העברתי סדנאות והדרכתי מורים, פסיכולוגים וקבוצות בתחום החינוך ובתחום אבחון לקויות למידה

פעלתי בבתי ספר וגני ילדים, הקמתי וריכזתי את מרכז האבחון של השירות הפסיכולוגי-חינוכי בעיריית רמת גן

הייתי חברה בוועדות התאמה לבגרויות של מחוז ת"א מטעם משרד החינוך

עבדתי כפסיכולוגית בשירות הפסיכולוגי-חינוכי ועסקתי באבחון וטיפול בילדים הפוגעים מינית בילדים במגזר הציבורי

רותי פרגר מאור מכון דרור

בכל אבן דרך שבה הייתי, ראיתי כמה זקוקים לעזרה ילדים, בני נוער ומבוגרים בישראל, ולעיתים הם הגיעו לקבל אותה רק בשלבים מתקדמים של הבעיה, אם בכלל.

זה הוביל אותי ב-2008 לייסד את "מכון דרור" בגבעתיים. מקום חם, נעים ומשפחתי שיהווה בית למשפחות בישראל שמתמודדות עם צרכים לימודיים, פסיכולוגיים ורגשיים וזקוקות לאוזן קשבת, לאבחון מקצועי, לייעוץ מומחים ולטיפול מסור.

במקביל לניהול מכון דרור, הייתי חברה במועצת הפסיכולוגים של משרד הבריאות וכן יועצת מקצועית לעמותות וארגונים שונים – מתוך מטרה להעביר את הידע והניסיון שצברתי לאורך יותר מ-35 שנים.

זה הסיפור שלי, השליחות שלי והחזון שלי לעשות קצת יותר טוב בעולם.

מה איתך? האם יש לך צורך בעזרה מקצועית, באבחון, ייעוץ או טיפול? אני מזמינה אותך לפגישה איתי או עם הצוות המקצועי של המכון, כדי לאפשר גם לך את הצעד הראשון בתהליך שיביא אותך לחיים טובים יותר.

כאן לצידך תמיד,
רותי.

הסיפורים שלכם

אילנית קרשטיין
אילנית קרשטיין
קרא עוד
"מכון דרור שבראשו עומדת רותי, מקצועית ביותר, מגלה איכותיות ויותר מכל מלווה אותך ועונה על שאלותיך גם לאחר האבחון. מכון מוצלח, מקצועי ואיכותי. מומלץ בחום!"

לקריאת כל הביקורות המאומתות בפייסבוק >>
רחל גרוס
רחל גרוס
קרא עוד
"מכון דרור, בהנהלתה המקצועית של גב' רותי פרגר, מנוהל במקצועיות רבה ובשימת לב לכל הפרמטרים הנדרשים על פי מדיניות משרד החינוך. רותי פסיכולוגית וותיקה ומקצועית. איבחנה את נכדי במקצועיות רבה. המחירים במכון יחסית למקומות אחרים ולזמן העבודה הרב המושקע אינם גבוהים. ממליצה בחום."

לקריאת כל הביקורות המאומתות בגוגל >>