רותי-פרגר-מאור-תמונת-פרופיל

רותי פרגר-מאור

פסיכולוגית חינוכית מומחית-בכירה

מנהלת המכון

הסיפור שלי

תודה שהתעניינתם במכון דרור.
שמי רותי פרגר-מאור ואני פסיכולוגית חינוכית מומחית בכירה, בעלת 35 שנות ניסיון, הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי, מתוכן מעל 29 שנות ניסיון בישראל.

אני יודעת שיש רגע לא קל בו מבינים שמשהו לא עובד.
זה יכול להיות קושי בלימודים, תחושת תקיעות, בעיית תקשורת עם הילדים או הרגשת מוצפות.
בדיוק בגלל זה ייסדתי את מכון דרור בשנת 2008.

את דרכי המקצועית התחלתי ב-1984 כבוגרת לימודי תואר שני (M.A.) בפסיכולוגיה מטעם אוניברסיטת בואנוס איירס בארגנטינה ומאז התמקצעתי והתמחיתי בייעוץ, אבחון וטיפול בתחום לקויות למידה והפרעת קשב וריכוז, הדרכת הורים ואנשי חינוך, עבודה עם תלמידים מחוננים, הוריהם וצוותי בתי הספר וייעוץ, אבחון וטיפול בתחום הגיל הרך.

ב-1987 סיימתי את התכנית התלת-שנתית בפסיכודרמה פסיכואנליטית קבוצתית בבואנוס איירס והמשכתי לעבוד שם עוד זמן קצר, בין השאר גם בבית חולים פסיכיאטרי ממשלתי ובעבודה באגף החינוך של עיריית בואנוס איירס, במחלקה לחינוך מיוחד.

לאחר שעליתי לארץ עם בן זוגי, התמחיתי בפסיכולוגיה חינוכית ובהמשך הוסמכתי כמדריכה בפסיכולוגיה חינוכית. עסקתי באבחון ליקויי למידה בבתי ספר ובגנים, הדרכתי הורים וכן קבוצות בתחום אבחון לקויות למידה, העברתי סדנאות בנושא מחוננים במערכת החינוך והקמתי ורכזתי את מרכז האבחון של השירות הפסיכולוגי-חינוכי בעיריית רמת גן.

במהלך השנים הייתי חברה בועדות התאמה לבגרויות של מחוז ת"א מטעם משרד החינוך, עבדתי כפסיכולוגית בשירות הפסיכולוגי-חינוכי ואבחנתי וטיפלתי בילדים הפוגעים מינית בילדים במגזר הציבורי.

כיום, במקביל לניהול מכון דרור, אני חברה במועצת הפסיכולוגים של משרד הבריאות ויועצת מקצועית לעמותות וארגונים שונים.

הרוח שאני מביאה למכון, וכך גם פועל הצוות המקצועי שלי, היא רוח חברתית ומשפחתית ששמה את המטופל במרכז ונותנת לו מענה לקושי במטרה לפתור את הבעיה בגינה הוא הגיע, במגוון הכלים שרכשתי עם השנים.

אני מזמינה אותך לשיחת ייעוץ איתי או עם הצוות המקצועי של מכון דרור כדי להבין כיצד נוכל להיות שם עבורך בתהליך.

כאן לשירותך תמיד,
רותי

הסיפור שלכם

אילנית קרשטיין
אילנית קרשטיין
קרא עוד
"מכון דרור שבראשו עומדת רותי, מקצועית ביותר, מגלה איכותיות ויותר מכל מלווה אותך ועונה על שאלותיך גם לאחר האבחון. מכון מוצלח, מקצועי ואיכותי. מומלץ בחום!"

לכל הביקורות המאומתות בפייסבוק >>
רחל גרוס
רחל גרוס
קרא עוד
"מכון דרור, בהנהלתה המקצועית של גב' רותי פרגר, מנוהל במקצועיות רבה ובשימת לב לכל הפרמטרים הנדרשים על פי מדיניות משרד החינוך. רותי פסיכולוגית וותיקה ומקצועית. איבחנה את נכדי במקצועיות רבה. המחירים במכון יחסית למקומות אחרים ולזמן העבודה הרב המושקע אינם גבוהים. ממליצה בחום."

לכל הביקורות המאומתות בגוגל >>