מאמרים בנושא
פסיכולוג

פסיכולוג יכול לסייע לכם לגלות כיצד חוויות ילדות ואירועים משמעותיים שחוויתם במהלך חייכם משפיעים על התפיסות, הרגשות, דפוסי המחשבה, ההתנהגות ואסטרטגיות ההתמודדות הנוכחיות שלכם.

אף על פי שלעתים קרובות יש צורך לבחון את העבר כדי להבין טוב יותר את ההווה ולבצע שינויים חיוביים שישפיעו לטובה על חייכם בעתיד, במקרים מסוימים פסיכולוג בוחר להתמקד בעיקר בבעיה או במשבר הנוכחי שבגינו פניתם לטיפול במקום להתעמק בחוויות העבר.

במהלך מפגשים עם פסיכולוג, תלמדו כיצד לשלב טכניקות חדשות ולהשתמש בכלים יעילים על מנת לשנות את המחשבות או ההתנהגויות הנוכחיות שלכם שתורמות להימשכותן של הבעיות שאתם חווים בחיי היום-יום.

סוגי פסיכולוגיה - מאמרים בפסיכולוגיה

פסיכולוג ילדים
פסיכולוג ילדים מומלץ – פסיכולוגית ילדים מומלצת – מאות המלצות מאומתות

פסיכולוג ילדים מסייע להורים להבין ולפתור באופן יעיל קשיים רגשיים ו/או התנהגותיים של ילדיהם, כגון תת-הישגיות, סיוטים, תוקפנות, הרטבה, פחדים, דימוי וביטחון עצמי נמוכים, קשיי קשב, התבודדות או בעיות אכילה.

המדריך המלא >>
פסיכולוג נוער
פסיכולוג נוער מומלץ – פסיכולוג לגיל ההתבגרות – פסיכולוגית לנוער

פסיכולוג מומחה למתבגרים מסייע להם ולהוריהם בהתמודדות עם לקויות למידה, הפרעת קשב, חרדות, הערכה עצמית נמוכה, פחד מכישלון, אכילה רגשית, חוסר אמון, התנהגות עבריינית או מסוכנת, ביישנות, בעיות משמעת או משברים.

המדריך המלא >>
פסיכולוג מבוגרים
פסיכולוג למבוגרים – פסיכולוג מבוגרים או פסיכולוגית מבוגרים בגבעתיים

פסיכולוג מבוגרים מסייע בהבנה ובפיתרון יעיל של בעיות רגשיות ו/או התנהגותיות של הפרט, כגון בדידות, חרדה, דיכאון, התמכרויות, סטרס, הפרעות אכילה, גמגום, קנאה, קשיי שינה, אובדן, פרידה, גירושין או פוסט טראומה.

המדריך המלא >>
פסיכולוג ספורט
פסיכולוג ספורט לילדים, למתבגרים ולמבוגרים – פסיכולוגיה של הספורט

פסיכולוג ספורט משלב אלמנטים של הפסיכולוגיה והפיזיולוגיה במטרה לסייע לספורטאים לשפר את הביצועים שלהם. כמו כן, פסיכולוג ספורט עוזר להבין את הגורמים הרגשיים הקשורים להשתתפות ולהישגים בספורט ובכל פעילות גופנית.

המדריך המלא >>

שאלות ותשובות בנושא סוגי פסיכולוגיה

שיחת ייעוץ והכוונה

ללא עלות או התחייבות

מכון-דרור-לוגו